Festiwale Piwne to świetne wydarzenie, na którym można napić się zdecydowanie lepszego piwa od tego, które można znaleźć na półkach sklepowych.

To dobra informacja dla miłośników kraftowego piwka, ale też szansa dla tych, którzy jeszcze nie mieli takiej okazji. W Warszawie niebawem odbędzie się kolejna edycja Warszawskiego Festiwalu Piwa. Po więcej informacji na temat tego wydarzenia, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Warszawski Festiwal Piwa to przede wszystkim pyszne piwa!

Do Warszawy zjadą największe browary w naszym kraju, które od 23 do 25 marca będą oferować swoje produkty. Organizatorzy spodziewają się wielu chętnych i z tej okazji przygotowali takie atrakcje jak: sauna fińska, a ciekawostką może być Strefa Rzemiosła, w której będzie można zakupić prawdziwe rękodzieła jak skarpetki, porfele czy nerki. To idealna okazja do tego, żeby po raz kolejny fani „żółtego trunku” mogli odwiedzić festiwal, który odbędzie się już po raz piętnasty. Miejscem organizacji będzie jak zawsze stadion Legii Warszawa.

Na wszystkich odwiedzających będzie czekać ponad 1,2 piw, 200 premier, więc nie zabraknie największych znawców piwa. Szukając też nietypowego wydarzenia na weekend, jak najbardziej można zabrać ukochaną osobę czy też całą rodzinę na Warszawski Festiwal Piwa. Skorzystanie z oferty najlepszych polskich browarów będzie doskonałą okazją do poznania nowych osób, wielu rozmów i też dowiedzenia się więcej informacji na temat tworzenia tychże piw.

Warszawski festiwal piwa – jakie jeszcze atrakcje czekają na odwiedzających?

Dla wielu Warszawski Festiwal Piwa jest miejscem, które miałoby być z założenia tylko dla tych, którzy mają pojęcie o piwie, ale jest to nieprawda. Nie zabraknie kursów sensorycznych, które pozwolą na ocenianie każdego z rodzaju browarów, więc będzie to połączenie degustacji z nauką. Warto zwrócić uwagę na to, że będą też produkty powstające z recyklingu, aby pokazać, że jest to krok do budowania czystszej planety.

Ma być to impreza, na której każdy będzie się bawić doskonale. Przykładem tego będą gry planszowe, automaty i gry zręcznościowe. Tak więc będzie można wypić pyszne piwko i połączyć to z wypadem rodzinnym. Zdecydowanie warto więc poświęcić chociażby jeden dzień, aby pojawić się na stadionie Legii przy Łazienkowskiej.