W godzinach porannych dzisiejszego dnia, nieco po 9:00, doszło do incydentu drogowego na trasie S8, w którym uczestniczyły aż cztery pojazdy osobowe. Na nasze szczęście, żadna z osób zaangażowanych w ten nieszczęśliwy wypadek nie odniosła żadnych obrażeń. Wszyscy kierowcy zostali poddani badaniom mającym na celu stwierdzenie obecności alkoholu w ich organizmach, ale wyniki były negatywne – wszyscy byli trzeźwi. Nawet mimo tego, doszło do znacznych utrudnień w ruchu drogowym.

Potwierdzające te informacje dane zostały przekazane przez podinspektor Ewelinę Gromek-Oćwieję z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Z jej raportu wynika, że incydent drogowy na trasie S8 miał miejsce dzisiaj, tuż po godzinie 9:00. Raport szczegółowo opisuje uczestniczące w zdarzeniu pojazdy, które to były mercedes, dacia oraz dwie toyoty. Wszystkie osoby zaangażowane w zdarzenie były trzeźwe i, co najważniejsze, nikt nie odniósł obrażeń.

Niefortunne zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu drogowym na trasie do Poznania. Dwa pasy ruchu były całkowicie zablokowane, a funkcjonariusze policyjni musieli pracować nad przywróceniem normalnego ruchu drogowego. O godzinie 11:30, jeden pas nadal był zablokowany, a trwały prace nad załadowaniem uszkodzonych pojazdów na lawety. Podinspektor Gromek-Oćwieja dodała, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze około pół godziny.