Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego w Piasecznie przeprowadzili rutynową kontrolę drogową pojazdu marki Citroen. Zaskakująco, okazało się, że osoba kierująca tym samochodem była poszukiwana przez organy ścigania. Mężczyzna w wieku 33 lat najpierw trafił do aresztu policyjnego, a następnie został przeniesiony do zakładu karnego, gdzie przez najbliższy rok będzie odbywał karę.

Na zdjęciu zamieszczonym obok tekstu widnieje zatrzymany mężczyzna prowadzony przez oficera policji na terenie komendy. Każdego dnia na ulice powiatu piaseczyńskiego wyjeżdżają funkcjonariusze, których głównym zadaniem jest ochrona bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Codziennie reagują na kilkanaście interwencji i stawiają czoła drogowym bandytom, ignorującym obowiązujące przepisy drogowe.

Podczas rutynowego patrolu ulic Piaseczna, funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen Berlingo. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec gminy Piaseczno. Po sprawdzeniu danych osobowych mężczyzny w systemach policyjnych, okazało się, że jest on poszukiwany. Sąd Rejonowy w Piasecznie wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres jednego roku. Zatrzymany mężczyzna został przetransportowany do aresztu policyjnego, a następnie do jednostki penitencjarnej, gdzie rozpocznie odbywanie nałożonej kary.