Na jednej z ulic warszawskiego Ursusa, dokładnie na Wojciechowskiego, doszło do zdarzenia drogowego o niecodziennym charakterze. Mężczyzna w wieku 57 lat, kierujący pojazdem typu bus, uderzył bezpośrednio w policyjny radiowóz. Badanie alkomatem przeprowadzone po incydencie wykazało, że osoba ta miała w organizmie prawie promil alkoholu.

Wydarzenia rozegrały się na ulicy Wojciechowskiego w warszawskim Ursusie. Z nieznanych powodów kierujący dostawczym samochodem mężczyzna niespodziewanie zatrzymał swoje pojazd na środku jezdni, a następnie zaczął jechać do tyłu. W wyniku tego nieoczekiwanego i niebezpiecznego manewru, doszło do zderzenia z policyjnym radiowozem znajdującym się za nim. Kolizja spowodowała uszkodzenia radiowozu.

Mimo dramaturgii sytuacji, żadna osoba nie odniosła obrażeń. Niemniej jednak, sprawca został natychmiast poddany testowi alkomatem, który wykazał obecność prawie jednego promila alkoholu w jego organizmie. W związku z tym, 57-latek został pozbawiony prawa jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna poniesie również odpowiedzialność za spowodowanie kolizji drogowej.