W Legionowie doszło do dramatycznego ataku, w którym dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 i 20 lat brutalnie zaatakowało innych mieszkańców. Policja ustaliła, że przemocowy akt był wynikiem gwałtownego konfliktu pomiędzy tymi osobami. Obaj sprawcy przyznali się do zarzuconych im czynów i teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Możliwe konsekwencje to nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Przez ostatni tydzień, podczas godzin nocnych, operator dyżurujący w Komendzie Policji w Legionowie otrzymał zgłoszenie o ataku, który miał miejsce w jednym z domów znajdujących się na terenie miasta. Natychmiast wysłano patrol policyjny na miejsce zdarzenia.

Pod adresem podanym przez zgłaszającego policjanci natknęli się na sprawców – dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat, którzy dokonali napaści na pokrzywdzone osoby. Śledczy ustalili, że agresywna sytuacja była efektem wcześniejszej awantury między zaangażowanymi mężczyznami. Ofiary nie wymagały hospitalizacji, ale napastnicy zostali natychmiast umieszczeni w policyjnej celi.

Po zebraniu dowodów, młodzi sprawcy usłyszeli zarzuty związane z brutalnym pobicie. Przyznali się do winy i teraz czekają na proces sądowy, który może skończyć się nawet 3-letnim wyrokiem pozbawienia wolności.

Ta sprawa jest nadal prowadzona przez policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.